תפריט

אודות

 

ערכי יסוד:

מה משרד מייצג? מה היתרונות שמבדילים אותו בשוק? הצלחת בעלי העסקים במשרד? איזה ערכים הוא רוצה לשדר? איכות? שירות? אמינות? מקצועיות? מי מרכיב את אנשי הצוות במשרד?

התשובות לשאלות הללו, הינם הבסיס לקיום משרד ביטן את ביטן – רואי חשבון, אמונה אמיתית וכנה בשירות מקצועי, אמין, תחושה של שייכות, קירבה ללקוחות, "שבירת מחסום חוסר הנעימות" מתוך מטרה ליצור סביבת עבודה בריאה שתוביל בראש ובראשונה להצלחת בעלי העסקים במשרד ביטן את ביטן – רואי חשבון.

 

עסק מהווה מבחינתו, מנוע של צמיחה, אמונה, נחישות להצלחה, רצון להתקדם מכל בחינה, חלומות ושאיפות.

משרד ביטן את ביטן – רואי חשבון עומד איתן לצידכם, עם צוות מומחים, משרד מיומן, משפחתי, הוגנות מקסימלית תוך הקפדה יתרה על שירות מיטבי לבעלי העסקים, שעליהם כאמור, המשרד מושתת.

כפי שאנחנו תמיד נוהגים לציין, ייעוץ מיסוי הינו פרסונלי, אישי, כל עסק הינו עולם ומלואו שיש להקנות לו כלים נכונים להצליח ולהגשים את מטרותיו העסקיות והאישיות, כאשר הכל מתנקז ליכולת קבלת החלטות עסקיות וניהוליות של בעלי העסקים במשרד ביטן את ביטן – רואי חשבון.

 

תחושות אלו, כפי שאנו פורסים אותן לפניכם, המשרד עובד קשה עם רצון בלתי מוגבל, יום יום, כל היום, הכל מתוך מטרה אחת ויחידה, לשמור על בעלי העסקים במשרד ביטן את ביטן – רואי חשבון, הצלחת העסקים במשרד הינה מטרה ראשית שהמשרד הציב לעצמו, מטרת על.

אנחנו כאן לצד העסקים במשרד ביטן את ביטן – רואי חשבון בכל הנקודות העסקיות המשמעותיות.

 

מי עומד מאחורי המשרד:

צוות מיומן שנבחר בקפידה, בראש ובראשונה, אנשים טובים, ישרים, הגונים, אבן היסוד, צוות, משפחה אחת גדולה שמהווה מנוע לקיום משרד ביטן את ביטן – רואי חשבון.

מקצוע ראיית החשבון זורם בדם אצל מייסדי המשרד מגיל קטן, דור שני של רואי חשבון, משרד משפחתי, דור ממשיך למשרד רואה חשבון מצליח, שלמה ביטן, רו"ח.

מנהלי ומייסדי משרד ביטן את ביטן – רואי חשבון הינם:

אבי ביטן, רו"ח, משפטן, מומחה במתן הלוואות מדינה ויועץ פיננסי ורון ביטן, רו"ח, משפטן, מתמחה בייעוץ עסקי ופיננסי לבעלי עסקים. 

מרבית המשרדים, אם לא כולם, מרחיבים רבות על מייסדי המשרד, אנחנו מאמינים בצניעות ועשייה, כפי שאנחנו עומדים לצידם של בעלי העסקים במשרדנו.

משרד ביטן את ביטן – רואי חשבון מאמין בקידמה טכנולוגית והנגשת המידע בצורה יעילה ונוחה ללקוחות המשרד, לשם כך, המשרד מונה איש צוות, מתכנת, בכדי ליצור מערכת אולטימטיבית מול בעלי העסקים במשרד.

 

רוצים לקבוע פגישה להכיר את בעלי המשרד?! להכיר את הצוות המובחר של משפחת ביטן את ביטן – רואי חשבון, אנחנו נמצאים במגדלי אלקטרה סיטי, תל אביב, הרכבת 58, קומה 11 – מוזמנים להגיע לפגישה.

 

 

 לפרטים נוספים ו/או שאלות והבהרות נוספות ניתן לפנות לאבי ביטן, רו"ח ו/או רון ביטן, רו"ח ממשרדנו.

 

שימוש במידע המקצועי באתר הינו על אחריות המשתמש בלבד ואינו מהווה תחליף ליעוץ ו/או חוות דעת.

משרד ביטן את ביטן – רואי חשבון, ישמח לסייע לך בכל שלב, ליצירת קשר עם משרדינו לחץ כאן