תפריט

בעל עסק, כיצד תיצור בידול על פני המתחרים?

בידול על פני המתחרים פגישות בלתי פורמליות 03.09.2017

 

 

במאמר הבא נגלה שיטת ניהול נוספת של גוגל…

 

נוכחנו לדעת, כי פגישות עם שולי ההצלחה הגבוהים ביותר, הן פגישות באווירה הבלתי פורמלית – פגישות המסדרון. מניסיון המשרד, עסקאות גדולות נחתמות באירועים הכי פחות פורמליים. לאחרונה שמענו על עסקה ע"ס מיליוני שקלים שנחתמה כאשר הלקוח לובש פיג'מה וכפכפים, משעין את החוזה על הבאגז' של האוטו, ב- 00:00 בחניית הלקוח.

 

אם כך, למה? למה במצבים הכי פחות פורמליים אנשים עושים עסקים? התשובה היא: כי הם מרגישים הכי בנוח! וכשאנחנו מרגישים בנוח, אנו חושבים יותר טוב, נינוחים, פתוחים ומוכנים לקבל החלטות נכונות ואמיתיות! אם אתה, בתור בעל עסק, תיצור חלל נינוח, בלתי פורמלי, הפתוח ליצירתיות, גם בסביבת העובדים וגם בסביבת הלקוחות, אתה עשוי להיות מופתע מהרעיונות והחידושים שהאווירה הזו עשויה להוליד, וכמו שציינו, גם סיכויים גבוהים יותר לחתימת הסכמים. אנו לא אומרים לוותר על הפגישות הפורמליות, כבודן במקומן מונח, אך לחלוטין לפתוח צוהר ליצירת אווירה אחרת.

 


זכרו – בתור בעלי עסקים בשוק רווי מתחרים, חייבים להראות את הערך המוסף שלנו – הכלי המוצג כאן הוא אלמנט נוסף בשינוי המחשבה העסקית שאנו יכולים לאמץ, שיצור בידול על פני המתחרים: ליצור אוירה אמתית וכנה עבור הלקוח שירגיש בנוח ויחליט את ההחלטה הטובה ביותר.

 


לפעמים, ארוחת צהריים עם לקוח במסעדת פועלים, הרבה יותר מיוחדת ואותנטית מאשר מסעדת שף.


בגוגל שהיא חברה בסדר גודל עולמי, קיים חדר מנוחה, נדנדות ומגלשות במטה המשרדים, גלידות ונחשי גומי וחדר כושר לכל לקוח ואורח.


מה יש לכם? איך אתם מובילים את העסק שלכם בדרך היצירתית שלכם?

 

תתקדמו,

תתחדשו,

תובילו.

 

 

שלכם,
האחים ביטן

משרד ביטן את ביטן – רואי חשבון, ישמח לסייע לך בכל שלב, ליצירת קשר עם משרדינו לחץ כאן