תפריט

הצהרת הון בנישואים חד מיניים בחו”ל

נישואים-חד-מיניים-בחול-4.3.18-שמונה-מתוך-10

שאלה שנשאלנו ע”י זוג גברים שהתחתנו בניו יורק, שאחד מבני הזוג חייב להגיש הצהרת הון בארץ – השאלה שנשאלת:

האם הוא חייב לדווח על הנכסים וההתחייבויות של בן זוגו?

 

תשובתנו:

בן-זוג לפי ההגדרה בסעיף 1 לפקודה זה מי שנשוי ומנהל משק בית משותף.
רשות המיסים מכירה בנישואים חד מיניים , לכן אם מנהלים משק בית משותף, הם נדרשים להגיש דוח משותף ולכלול בהצהרת ההון את הנכסים של שני בני הזוג.

 
 
 
 

להצטרפות לדף הפייסבוק העסקי ביטן את ביטן – רואי חשבוןלחץ כאן.

להצטרפות לקבוצת פייסבוק האחים ביטן, להעלאת נושאים לדיון ונושאים שחשוב לדעת ולדבר עליהם, לחץ כאן.

 

 

לפרטים נוספים ו/או שאלות והבהרות נוספות ניתן לפנות לאבי ביטן, רו”ח ו/או רון ביטן, רו”ח ממשרדנו.

 

 

*** המידע מנוסח בלשון זכר, אך מיועד לנשים וגברים כאחד ***

 

שימוש במידע המקצועי באתר הינו על אחריות המשתמש בלבד ואינו מהווה תחליף ליעוץ ו/או חוות דעת.

משרד ביטן את ביטן – רואי חשבון, ישמח לסייע לך בכל שלב, ליצירת קשר עם משרדינו לחץ כאן