תפריט

מע”מ בגין שכ”ט לשירותי ייעוץ לחברה בחו”ל

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏אדם אחד או יותר‏ ו‏טקסט‏‏‏

 

חברה ישראלית נותנת שירותי ייעוץ והדרכה לחברות בחו”ל.


האם שכ”ט בגין שירותים אלו מהארץ חייבים במע”מ?

 


תשובה: 
תלוי מאיפה מבוצע הייעוץ:
– לפי סעיף 30(א)(7) לחוק מע”מ, במידה והייעוץ מבוצע פיזית בחו”ל – יחול מס בשיעור אפס.
– לפי סעיף 30(א)(5) לחוק מע”מ, במידה והייעוץ מבוצע מהארץ – במידה וזה לא ניתן גם לתושב ישראל במקביל ולא ניתן בגין נכס בישראל, במצבים אלה, יחול מע”מ בשיעור אפס.

השאלות מתייחסות למצבים שמאפשרים מע”מ בשיעור אפס, פועל יוצא מכך שברירת המחדל הינה 17% מע”מ, ככל ולא קיים פטור, יחול מע”מ בשיעור מלא.

שלכם
האחים ביטן

 

 

 

להצטרפות לדף הפייסבוק העסקי ביטן את ביטן – רואי חשבוןלחץ כאן.

 

להצטרפות לקבוצת פייסבוק האחים ביטן, להעלאת נושאים לדיון ונושאים שחשוב לדעת ולדבר עליהם, לחץ כאן.

 

להצטרפות לעמוד אינסטגרם האחים ביטן, ביטן את ביטן – רואי חשבון, לחץ כאן.

 

 

 

 

לפרטים נוספים ו/או שאלות והבהרות נוספות ניתן לפנות לאבי ביטן, רו”ח ו/או רון ביטן, רו”ח ממשרדנו.

 

 

*** המידע מנוסח בלשון זכר, אך מיועד לנשים וגברים כאחד ***

שימוש במידע המקצועי באתר הינו על אחריות המשתמש בלבד ואינו מהווה תחליף ליעוץ ו/או חוות דעת.

 
משרד ביטן את ביטן – רואי חשבון, ישמח לסייע לך בכל שלב, ליצירת קשר עם משרדינו לחץ כאן