תפריט

צעד אחד לפני המתחרה

IMG_5197

 

 

***חשיפה!!! גלה את שיטת הניהול של גוגל!! כיצד להיות צעד אחד לפני כל המתחרים שלך???

 

בין אם העסק שלכם בעולם הנדל"ן, ייעוץ, כושר ובריאות, שיווק או כל עולם תוכן אחר, כולנו מחויבים לתת את השירות/ מוצר האיכותי, המקצועי והטוב ביותר עבור לקוחותינו.

אך, בעולם של ימינו- זה לא מספיק! קצב השינויים וההתפתחויות הטכנולוגיות הן אדירות בכל התחומים, וזאת מחויבותנו הבלעדית להסתכל כל הזמן קדימה, להתעדכן, לשפר ולהשתפר ולא פחות חשוב- להיות יצירתיים- וצעד אחד לפני כולם!! אז איך עושים את זה? איך נותנים את השירות החדשני והמתקדם ביותר עבור הלקוח שלך? אחת השיטות שלנו היא: **** יציבות צוות! *****

 


לעתים אנו שוכרים שירותי יועצים חיצוניים שיתרמו בפיתוח העסק, ולא משכילים להבין שהאוצר האמיתי לקידום העסק נמצא מעבר לקיר השני- הנכס הגדול שלנו- העובדים!


עובדי המשרד חיים את היום יום, משוחחים עם הלקוחות על בסיס יומי ומרגישים את לב ליבו של העסק, אפילו לפעמים יותר מהבעלים, שעסוקים בפיתוח. הדעה שלהם חשובה ביותר: היא אותנטית ונועדה לשפר את התפקוד והשירות של המשרד. נכון, אנחנו בתור בעלי העסק יכולים שלא להסכים אתה, לגיטימי לחלוטין, אך יצרנו פה מתכון מנצח: העובד הרגיש חופשי לשתף, וכך יהיה גם בפעמים הבאות, עד שיבוא הרעיון המנצח!! 

 


אצלנו מונהגת מדיניות הדלת הפתוחה, כל אחד מעובדי המשרד יכול להרגיש חופשי להביע דעה ולהציע רעיונות ופתרונות יצירתיים בכיוונים שאנחנו הבעלים, לא חשבנו עליהם. אחת לשבוע אנו מתכנסים בחדר ישיבות ומבצעים סיעור מוחין במטרה לשדרג את השירות והנתינה ללקוחות! אצל העובד נוצרת מחויבות ארגונית, שותפות אמיתית לעשייה, נאמנות ורצון למקסם את התוצאות בשטח! 

 


זאת שיטת ניהול שמאמצים עוד ועוד עסקים: התאגידים הגדולים והמשפיעים ביותר, כדוגמאת גוגל, פייסבוק, תאגידי הייטק ועוד.

 


אפילו אם לא נהגתם כך בעבר, זה לא מאוחר להתחיל.

 

 

שלכם,
האחים ביטן

משרד ביטן את ביטן – רואי חשבון, ישמח לסייע לך בכל שלב, ליצירת קשר עם משרדינו לחץ כאן